اطلاع رسانی به خریداران گوپرو هیرو ۴

بعضا بعضى فروشگاهها بعد از گذشت چندین ماه بعد از عرضه دوربینهاى گوپرو هیرو ۴ به علت عدم دسترسى به دوربینهاى اصلى اقدام به عرضه دوربینهاى مرجوعى به کارخانه (رفر) نموده اند

abs
یکى از راههاى تشخیص دوربین هاى غیر اصلى ابعاد شماره سریال دوربین میباشد که چون بعداز بازیایى روى جعبه درج میشود کوچکتر بوده و به خاطر عدم کیفیت چاپ ،با یک ناخن کشیدن یا لمس انگشت خیس پاک میشود.اکوالند مفتخر است که دوربینهاى اصلى که داراى شماره سریال اروپا میباشد و شامل یک سال گارانتى واقعى تعویض میباشد را عرضه کرده و این شرکت هیچ گونه مسئولیتى در قبال دوربینهاى غیر اصلى ندارد.

بعضی فروشندگان ، دوربینهای غیر اصلی را با قیمت پایینتر از دوربینهای اصلی تهیه می کنند و تقریبا با قیمتی نزدیک به دوربینهای اصلی به فروش می رسانند.

راههای تشخیص دوربینهای اصلی گوپرو

 

۱- ابعاد سریال نامبر درج شده

۲- نوع چاپ سریال دوربین اصلی بسیار مقاوم در برابر خش … دوربین های غیر اصلی و مرجوعی کارخانه که دوباره پک شده است و خارج از شرایط گارانتی می باشد یا فاقد شماره سریال می باشد یا شماره سریال درج شده به راحتی پاک می شود.

۳- شماره سریال اصلی وارد شده توسط آکوالند دارای شماره سریال اروپا می باشد و دارای هولوگرام آکوالند می باشد که با دوربینهای متفرقه عرضه شده بازار جهت تشخیص مشتریان محترم متفاوت باشد و تمام عزیزانی که نیاز به این دوربین دارند با خیال آسوده می توانند این دوربین را از تمامی نمایندگان سراسری آکوالند در ایران خریداری نمایند.

۴ – دوربینهای عرضه شده در آکوالند تماماً دارای وارانتی شرکت گوپرو می باشد تمامی شرایط وارانتی واقعی به مدت یکسال که در دفترچه همراه دوربین عرضه می شود  از زمان خرید که در فاکتور مشتری درج می گردد را شامل می گردد.

۵- دوربینهای عرضه شده توسط بعضی از فروشگاهها که یا شماره سریال ندارند یا شماره غیر اصلی دارند شامل وارانتی نشده و اغلب فروشندگان زیر بار فروش محصول غیر اصلی خود نمیروند.

۶- شرکت آکوالند هیچ گونه مسئولیتى در قبال دوربینهاى غیر اصلى ندارد.

 

 

6 برای “اطلاع رسانی به خریداران گوپرو هیرو ۴

  • abbass hazerin میگوید:

   باسلام
   برنامه گوپرو فقط قابلیت اتصالب به سیستم عاملهای زیر را دارد.(حداقل مورد نیاز)
   ios7
   android 4.2
   windows mobile
   GOPROCAMERA.IR

  • abbass hazerin میگوید:

   با سلام
   تهران : خیابان ستارخان ، بازار سنتی ستارخان ، (فاز۴) طبقه اول ، بوستان غربی ، پلاک ۴٫۳۱ آقای علیرضا احمدی
   تلفن : ۴۴٢٩٣۶٧٣
   تلفن : ۴۴٢٩٣۶٧٧
   فکس : ۴۴٢٩٣۶٩٣
   موبایل : ۰۹۱۲۵۷۶۶۸۶۲

   دفتر مرکزی تهران و فروشگاه :
   تهران – اتوبان همت – یادگار امام شمالی – بعد از دادمان – خروجی حافظی تقاطع فخار مقدم – مجتمع تجاری آرن – طبقه اول
   تلفن : ۷۵۹۳۵۳۵۵-۰۲۱
   موبایل : ۰۹۱۰۱۹۹۵۰۰۱

  • abbass hazerin میگوید:

   با سلام
   آدرس نمایندگی مشهد :
   تقی آباد . ابتدای خیابان احمد آباد . ساختمان مرمر . طبقه همکف . جنب فرش کویر یزد . فروشگاه آکوالند شعبه مشهد آقای جمال نوروزی
   موبایل : ۰۹۱۵۲۶۶۲۸۲۹
   با تشکر
   GOPROCAMERA.IR

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *