برنامه اختتامیه و اهدا جوایز مسابقات پاراگلایدر

به اطلاع کلیه ورزشکاران هوایی میرساند به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسابقه پاراگلایدر در رشته  فرود دقت ( Accuracy Landing) روز جمعه 18 بهمن در سایت جنت آباد اجرا گردید در این سری از مسابقات 56 نفر شرکت داشتند و در سه تسک ورزشکاران به رقابت پرداختند .

در پایان مسابقات مراسم اختتامیه باحضور سردار سلیم آبادی ریاست محترم انجمن ورزشهای هوایی و جناب آقای یحیی دادوئی ریاست محترم هیئت انجمن های ورزشی استان تهران  و پیش کسوتان . مربیان و ورزشکاران هوایی در سالن همایش سرای محله شهران با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم  و اجرای سرود جمهوری اسلامی و خیر مقدم توسط آقای موسس به حاضرین آغاز گردید . سپس میهمانان ویژه این مراسم سردار سلیم آبادی و جناب آقای  یحیی دادوئی برای حاضرین سخنرانی پرداختند و ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مسابقه  گزارشی از برنامه های آینده این ورزش برای حاضرین ترسیم نمودند .

سپس جناب آقای سید مرتضی علوی گزارشی از مسابقه ارائه داشتند و جناب آقای شاهین فلاح مسئول کارگروه مسابقات گزارشی از مسابقات گدشته و برنامه آینده مسابقات XC وآکروباسی بر روی دریاچه شهدای خلیج فارس  ( چیتگر ) را بیان داشتند.

1

در ادامه نفرات برتر آقایان و بانوان حکم ، مدال و جوایز خود را دریافت نمودند .

نفرات برتر آقایان :

نفر اول : مهدی کوهی               2905 امتیاز   ( حکم . مدال طلا . و جایزه یک دوربینGOPRO  HERO 3 )

نفر دوم : سید مجید عمیدی       2815 امتیاز    ( حکم . مدال نقره و جایزه یک میلیون تومان  کمک خرید دوربین GOPRO)

نفر سوم : سید ناصر میرطاهری   2620امتیاز     ( حکم . مدال برنز و جایزه سیصد هزار توان کمک خرید ذوربین GOPRO )

2

نفرات برتر بانوان :

نفر اول : حمیده رستم زاده      1220 امتیاز       ( حکم . مدال طلا و جایزه یک دوربین GOPRO HERO 3)

نفر دوم : فاطمه جمشیدی       825 امتیاز       ( حکم . مدال نقره و جایزه یک ربع سکه بهار آزادی )

نفر سوم : مهسا سلیمی        800 امتیاز       ( حکم . مدال برنز و جایزه یک پلاک طلا )

3

در ادامه اهدا جوایز از  گروه داوری  و دست اندر کاران برگزاری مسابقه  آقایان دانش عفتی رئیس  محترم پلیس کوهسار و همکارانشان و مهندس مهدی حق بدری ریاست محترم حریم منطقه 5  با اهدا لوح سپاس قدردانی گردید .

گروه داوری این مسابقه  متشکل از آقایان : محسن موسس . محمد غیاثی. شاهین فلاح – غلامرضا امید علی – علی عاملی و سرکارخانم مائده مقیمی  امر قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

لیست شرکت کنندگان در مسابقه : آقایان و بانوان

1- نیما نعمتی 2- مهدی احمدی 3- سروش تیموری 4- سهیل محمد حسین اکبری 5 – هادی حیدری 6- عباس اکبری 7- سپهر نوری 8- مسعود آهنگی 9- رحمت اله جسور 10- محمد امین صدیقی پور 11- امین عاملی 12- ابوالفضل خادمی 13- محمد عطاری فرد. 14- مهدی خاکباز 15- احمد شکوهی بهار 16- مریم بابایی 17- سید مجید عمیدی 18- سعید باقری 19- فرسیا نکوهش 20- سید ناصر میرظاهری 21- مسعود داودیان 22- مریم سعید بسطامی 23- مهسا سلیمیان 24- مهدی کوهی 25- علی عاملی 26- مهدی فرخی 27- خسرومحمدی 28- مصطفی یادگاری 29- احمد شمس 30- ابوالفضل خدایاری 31- مهدی بریجانی 32- سینا بریجانی 33- وحیده علایی 34- مجید دودانگه 35- حمیده رستم زاده 36- ناصر شمس 37- محمود شیرازی نیا 38- مجید لطفی 39- مهلا سلیمانی 40- اکبر سخائی 41- عزیز مهدوری 42- کاظم محبی 43- بهزاد سمواتی 44- مهدی بهرامی نژاد 45- سعید همای 46- قاسم علوی 47 مهدی طوسی 48- سحر سامی 49- احمد حسنوند 50- داود غفاری 51- جعفر حسینی 52- مریم اسداله 53- محمد رضا حق بدری 54- فاطمه جمشیدی 55- نیما اصغری 56- مهدی حق بدری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *